Kā darbojas Correcty Stāju koriģējošais T-krekls?

Correcty T-kreklā ir iestrādāta speciālā koriģējošā shēma, kas atbalsta plecus. Correcty T-krekls dod Jums pilnīgu kustību brīvību, bet tajās vietā, kur ir shēma, materiāls labāk saraujas, tādā veidā dodot Jums nemanāmu signālu pavilkt plecus atpakaļ un iztaisnoties pašam dabiskā veidā. Lietojot šo T-kreklu ikdienā, Jūs nostriprināsiet muguras muskuļus, kā arī uzlabosiet savu stāju. Visefektīvākais veids, kā iegūt pareizu stāju, ir vingrojot nostiprināt muguras muskulatūru un ikdienā piedomāt pie muguras un plecu pozas, ko daudz vieglāk panākt, valkājot Correcty stāju koriģējošo T-kreklu. 


Kā pareizi izvēlēties sev piemērotu Correcty T-kreklu?

Correcty kreklam ir jābūt pieguļošam. Ja Jūsu krūšu apkārtmērs atbilst starpizmēram, labāk izvēlēties mazāka izmēra Correcty kreklu.  Pats galvenais uzsvars ir uz to, lai T-krekls Jums precīzi der tieši plecu zonā, jo tieši uz tiem būs visslielākais uzvars un darbs pašai shēmai, toties gurni un viduklis katram figūras tipam atšķiras. 


Vai ir kāda starbīpa starp sieviešu un vīriešu Correcty T-krekliem?

Starpība ir diezgan liela, tieši ķermeņa uzbūvē. Sievietēm ir krietni izteiktāks viduklis, bet vīriešiem plecu zona. Vīriešu T-krekliem plecu zonas shēma ir krietni lielāka.

Vai sievietes arī var vilkt vīriešu Correcty T-kreklus?

Diemžēl, nebūs tāda efekta kā ja Jūs vilktu sev paradzēto T-kreklu. Pats galvenais uzsvars ir uz to, lai T-krekls Jums precīzi der tieši plecu zonā, jo tieši uz tiem būs visslielākais uzvars un darbs pašai shēmai, toties gurni un viduklis katram figūras tipam atšķiras. Sievietem primārāis rādītājs Correcty krekla izvēlē ir krūšu apkārtmērs, kas paralēli arī nosaka T-krekla augšējo plecu daļu.

Vai Correcty T-krekls der pusaudžiem?

Bērnu un pusaudžu izmēru mums pagaidām nav. Pusaudžiem ir savādāka ķermeņa uzbūve, kā pieugušam cilvēkam. Protams, ir gadījumi, kad pusaudži ātrāk attīstās un valkā pieaugušo izmērus, bet šajā gadijumā jāskatās ļoti individuāli, jo Correcty krekliem jābūt pieguļošiem.

Kā pareizi kopt Correcty T-kreklu?

Correcty kreklu ir ieteicams mazgāt saudzīgā režīmā, temperatūrā, kas nav augstāka par 40 grādiem. Baltie krekli ir jāmazgā kopā ar balto veļu, un melnie T-krekli ar melno veļu. Pēc mazgāšanas Correcty krekls jāizgludina. Balto kreklu ir iespējams balināt. Melno  Correcty T-kreklu nedrīkst balināt. 

Correcty T-krekli ir ražoti no īpaša materiāla, kas atbilst visām kokvilnas īpašībām: ar labu gaisa caurlaidību, liek Tev justies ērti, nepastiprina svīšanu. Tomēr arī svīstot, pateicoties T-krekla materiālam, šis T-krekls daudz ātrāk izžūst.


Vai Correcty T-krekls obligāti jāpielaiko pirms iegādes? 

Nē, kreklu ir iespējams iegādāties bez pielaikošanas, nosakot pareizi savu krūšu apkārtmēru. Ja tomēr esat kļūdijušies ar izmēru, kreklu var apmainīt pret cita izmēra kreklu 14 dienu laikā no saņemšanas brīža.

Vai man ir jākonsultējas ar ārstu pirms es valkāju t-kreklu? 

Nē, lai iegādātos šo produktu, nav nepieciešams konsultēties ar ārstu. T-krekls neizārstēs skoliozi vai citas mugurkaula slimības, tas ir preventīvs pasākums, lai uzlabotu stāju. Pirms iegādes, Jūs varat konsultēties ar savu ortopēdu vai fizioterapeitu, taču tas nav obligāti.  


Kad es varu gaidīt rezultātus?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Correcty t-krekls nenostiprinās Jūsu plecus pareizajā pozīcijā vai izārstēs skoliozi, taču tas liks Jums turēt taisnu muguru. Pareizas stājas veidošanā lielāko lomu spēlē ieradums, un tas neattīstās nekavējoties, tāpēc esiet pacietīgi un ilgstoši valkājiet t-kreklu.