Sindija Bokāne

Kad uzzināju par šādu kreklu, uzreiz radās interese to pamēģināt uzvilkt un pavērot kā ar to jūtos ikdienā tajās reizēs, kad zinu, ka sēdošais darbs pie datora būs vairāki stundu garumā. Sākumā piedomāju pie tā, ka mugurā ir “speciālais stājas un plecu koriģējošais” krekls, taču dienas laikā par to aizmirst... Noteikti pamanu atšķirību, kad krekls ir uzvilkts un kad nav. Pie ilgstošas un regulāras izmantošanas, rezultāti ir jūtami. Ļoti iepriecina krekla stingrais materiāls un kopšana viegla. Pat pēc veļasmašīnas nav zaudējis savu kvalitāti!


Izvēlēties kreklu

Elīna Miķelsone
Galvenā šī krekla unikalitāte, ka to valkājot nevar just, ka tiktu veikta kāda manipulācija ar stājas uzlabošanu. Tas šķiet kā parasts T-krekls. Bet protams pēc krekla novilkšanas var sajust, ka izmaiņas ir bijušas. Esmu rekomendējusi arī draugiem un paziņām. Zinu stāstu, ka arī viens ķirurgs pēc šādas dāvanas, arī pārējai ģimenei nopircis krekliņus!

Ivars Ozols
Correcty krekls ir tas, kas man palīdz iztikt bez zilajām lapām. Man ir muguras skriemeļu nobīde, un tā kā darbā man visa diena ir uz kājām, ļoti izjūtu nogurumu, saspringumu un arī sāpes. Sieva bija izlasījusi atsauksmes par šiem krekliem un tā es viņu iegādājos. Esmu ļoti priecīgs, jo krekls ir ērts, neizraisa nekādu niezi, un ir tīkams ādai. Ja pirms tam nēsāju jostu, un izjutu diskomfortu, tad tagad es pat neiedomājos, ka man mugurā ir mans balsts un glābējs. Ļoti iesaku visiem, kam ir problēmas ar muguru, arī manai mammai un brālim vajadzētu šādus kreklus, jo laukos ir gana daudz smaga darba!

                       Izvēlēties kreklu                     

Elga Anna Stasko
Vīram jau diezgan sen ir problēmas ar muguru un darbā viņš izjūt ne tikai diskomfortu, bet pat sāpes. Vīrs bija izlasījis, ka Correcty T krekls palīdz novērst nogurumu un  muguras sāpes, arī muskuļu sāpes, kā arī palīdz samazināt locītavu virsmu patoloģisko nodilumu. Uzticējāmies un iegādājāmes šo kreklu. Vīrs saka, ka nēsājot šo kreklu pat elpot kļuvis vieglāk. Tas esot ērts. Taču nu krekls jau ir nonēsājies un domājam iegādāties jaunu ne tikai vīram, bet arī man ir radusies vajadzība pēc tāda atbalsta.

Kaspars Vjaters

Patīkami pārsteigs par šo T-kreklu! Ikdienā strādāju >7h pie datora, un šķība mugura ir aktuāla problēma. Jau pirmajā dienā sajutu, kā krekls velk plecus atpakaļ un sāku sēdēt ar taisnu muguru.Visiem iesaku - šis pa tiešām ir vērtīgs pirkums!

Kristina Mahimovicha

Paldies, darba diena aizvadīta godam. Esmu patīkami pārsteigta, ka visas darba dienas garumā pie datora esmu sēdējusi ar taisnu muguru! Tiešām visu dienu piedomāju pie stājas. Noteikti iesaku iegādāties!

Izvēlēties kreklu
 

Jūlija Čihačeva

Спасибо огромное за T krekls Получила в подарок и сейчас даже не могу представить о том,как я обходилась без неё ,очень комфортно и удобно для работы и просто в ежедневной носке Рекомендую Всем

Инна Станиславовна

Ношу майку 2 недели, очень нравится она постоянно напоминает, что спину надо ровно держать. В своей жизни носила разные корректоры спины, все были не удобные, давили. Майка очень удобная. Я в восторге, рекомендую. В те дни когда не ношу майку сама стала вспоминать что надо выпрямиться сидя за компьютером.

Linda Kudrjaceva

Kopš pusaudžu gadiem ir kūkums mugurā un krekls palīdz atcerēties muguru turēt taisni, lieliski izskatās!

Miezīšu Mārīte

Ergonomiski, lielisks pirkums!