מאחורי חולצות קורקטי עומד הסיפור מעורר ההשראה של יקתרינה רומנובה ו-נטליה ירמולאייבה, שתי נשים אשר נפגשו לראשונה בחממה העסקית של deaLab ב-מכללה להנדסה בעיר ריגה. גם נטליה וגם יקתרינה התמודדו לאורך חייהן עם בעיות שונות הקשורות ליציבה ועמוד השדרה, ושתיהן נדרשו לתרגילי פיזיותרפיה כבר מגיל צעיר ולשימוש תדיר במוצרי תמיכה ויציבה שונים אשר נועדו לתקן את בעיות היציבה מהן הן סבלו.


ההיכרות רבת השנים של נטליה יקתרינה עם הנושא, הובילה אותן להחלטה משותפת לייצר עוברן פריט לבוש שימושי העונה על כל הדרישות הפרקטיות ליציבה נכונה ברמה היומיומית. לאורך תהליך הפיתוח של חולצות קורקטי, הן קיימו התייעצויות עם רופאים מומחים בתחום, אשר הובילו בסופו של לפיתוח וייצור של חולצות קורקטי, כאשר המטרות העיקריות שעמדו לנגד עיניהן וליוו את התהליך היו:

·       פריט לבוש קל ונוח לשימוש לכל אדם המתמודד עם בעיות יציבה

·       פריט לבוש נוח אשר אינו משפשף, שורט או גורם לתחושת גרד בגוף

·       פריט לבוש נעים המיוצר מחומר רך דמוי כותנה

·       פריט לבוש בלתי נראה הניתן להתאימו לכל סגנון לבוש


כיום, חולצות קורקטי מיוצרות על ידי SIA Print Art (בבעלות משותפת של נטילה ויקתרינה) שהוא למעשה מיזם חברתי שמטרתו לאפשר לאנשים עם מוגבלויות לחיות חיים בריאים ומספקים בכל תחומי החיים.


"אנו משוכנעות שיציבה נכונה תסייע גם לך להעלאות את רמת איכות החיים ואת הביטחון והדימוי העצמי שלך, כי בסופו של דבר, היציבה שלך היא הביטחון שלך", שלכם, נטליה ויקתרינה.